Malíř - pracovník povrchové úpravy nábytku

Interdecor Design s.r.o. - svět pokladů- nabídka práce Malíř - pracovník povrchové úpravy nábytkuFirma:Interdecor Design s.r.o. - svět pokladů
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Malíř - pracovník povrchové úpravy nábytku - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Malíř - pracovník povrchové úpravy nábytku - Kutná HoraPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Malíř - pracovník povrchové úpravy nábytkuEmail:info@svetpokladu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Malíř - pracovník povrchové úpravy nábytkuTelefon:730890290
Další údaje o pozici: Malíř - pracovník povrchové úpravy nábytkuDalší údaje:info@svetpokladů.cz

Popis pracovní pozice:
Malíř, lakýrník - pracovník pro ruční povrchovou úpravu nábytku.

Požadujeme:
Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme:
Zajímavou práci v příjemném prostředí malého kolektivu.

Ověřený uživatel Interdecor Design | Kutná Hora , Kutná Hora
Telefon: 730890290
Email: info@svetpokladu.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel