Truhlář - Dělník v dřevovýrobě v německu 93413 Cham

Volné pracovní místo: DomažliceMísto práce:Domažlice
Volné pracovní místo: Truhlář - Dělník v dřevovýrobě v německu 93413 Cham - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Truhlář - Dělník v dřevovýrobě v německu 93413 Cham - DomažlicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Truhlář - Dělník v dřevovýrobě v německu 93413 ChamEmail:y.macek@ratisbona-zeitarbeit.de

Popis pracovní pozice:
Nabízíme práci truhláře, dělníka v dřevovýrobě
Pracovní náplň:
• obsluha strojů
• samostátná výroba a zodpovědnost za kvalitu výrobku
Požadujeme:

• znalost a praxe práce truhláře
• pracovat jak v týmu , tak i samostatně

neposkytujeme ubytování

V případě zájmu se hlaste na telefonu: 00420 702 553 131
Nebo pošlete Váš životopis na E-Mail: y.macek@ratisbona-zeitarbeit.de
Ratisbona Zeitarbeit GmbH
Helterhofstr. 1
93413 Cham
E-Mail: y.macek@ratisbona-zeitarbeit.de

Inzerent:
Ověřený uživatel Yvetta Macková | Zahraničí , Cham
Telefon: 00420702553131
Email: y.macek@ratisbona-zeitarbeit.de

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel