Truhlář Zwönitz

Starke Jobs Aue- nabídka práce Truhlář ZwönitzFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Nemecko, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Truhlář Zwönitz - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Truhlář Zwönitz - Karlovarský krajPlat:Podle kvalifikací
Kontaktní email na pozici: Truhlář ZwönitzEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Truhlář ZwönitzTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Truhlář ZwönitzDalší údaje:http://cz.starke-jobs.com/agentura-prace-aue/

Popis pracovní pozice:
Hledáme Tebe jako truhláře pro našeho zákazníka ve městě Zwönitz.

Vedle obchodu se dřevem provozuje také vlastní pilu a vyrábí obaly, zahradní přístřešky, carporty a mnoho
dalšího ze dřeva. Vzhledem k dobré dlouhodobé situaci v objednávkách hledáme další 2 truhláře, kteří budou
u našeho zákazníka dlouhodobě zaměstnáni.

Tvé úkoly jako truhlář:
- měření, řezání a další zpracování různých dřevin
- výroba dřevěných materiálů, hoblovaného dřeva, řeziva, dřevěných obalů a různých dřevěných
konstrukcí
- provoz různých dřevoobráběcích strojů a pil

Požadujeme:
- vzdělání nebo odborné zkušenosti jako truhlář nebo příbuzné profese, jako je dřevozpracující mechanik
nebo tesař
- vášeň pro materiálové dřevo a potřebu vytvořit něco vlastními rukami

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou s dobrou šancí na přímé zprostředkování
- pevná pracovní doba od 6:30 do 15:30
- zisk je možný od 12 €/h v závislosti na zkušenostech a kvalifikaci
- další tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
- neustálou podporou našeho týmu Starke Jobs v Aue
- podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
- česky mluvící kontaktní osoba

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com