SKLADNÍK - BRIGÁDA (DSV Road - Olomouc)

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Sladkovského 161/41, Olomouc, Hodolany, Olomouc
Volné pracovní místo: SKLADNÍK - BRIGÁDA (DSV Road - Olomouc) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: SKLADNÍK - BRIGÁDA (DSV Road - Olomouc) - OlomoucPlat:130-150 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK - BRIGÁDA (DSV Road - Olomouc)Email:michaela.kopelentova@cz.dsv.com

Popis pracovní pozice:
Pro naší pobočku DSV v Olomouci hledáme pracovníky na pozici:

SKLADNÍK/SKLADNICE - brigáda (odpolední výpomoc)

Nabízíme:

dlouhodobou spolupráci na bázi brigády
pracovní doba od 14-22 hod (pravidelná odpolední směna)
6 - 8hod/denně dle objemu práce a domluvy
až 150 kč na hodinu
časem možnost zdarma zhotovení průkazu na NZV - pro dlouhodobou spolupráci
místo výkonu práce - Olomouc - výhodná poloha 5 min od Hlavního nádraží, snadná dostupnost MH
mladý stálý kolektiv

Požadavky:

dobrý zdravotní a fyzický stav - manipulace menších břemen
zodpovědný přístup k práci - kolegové se mohou na vás spolehnout
spolehlivost, samostatnost a manuální zručnost

Náplň práce:

manipulace se zbožím ve skladu
naskladnění a vyskladnění zboží
vychystávání zboží na expedice
skenování zboží pomocí čtečky čárových kodů
další pomocné skladové práce

Inzerent:
Ověřený uživatel Kopelentová Michaela | Celá ČR , Chýně
Telefon: 311332296
Email: michaela.kopelentova@cz.dsv.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel