Řidič cisternového vozidla

Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Řidič cisternového vozidla - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič cisternového vozidla - Havlíčkův BrodPlat:38 000,-
Kontaktní email na pozici: Řidič cisternového vozidlaEmail:jana.vesela@primagas.cz

Popis pracovní pozice:
• řízení motorového vozidla
• přeprava LPG
• obsluha plynových a tlakových zařízení
• péče o svěřené motorové vozidlo

Požadujeme:
• řidičský průkaz sk. C+E
• profesní průkaz řidiče
• min. 1 rok praxe v řízení nákladního vozidla nad 3,5 t
• časovou flexibilitu
• ADR školení výhodou

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené
• příspěvky na penzijní a životní pojištění
• v případě potřeby možnost zaškolení ADR
• firemní program zvýhodněných telefonních tarifů i pro rodinné příslušníky
• odpovídající platové ohodnocení, diety + pohyblivou složku mzdy závislou na Vašem výkonu
• zajímavou práci ve stabilní společnosti s nadnárodním zastřešením
• nástup dohodou

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Veselá | Praha , Praha 4
Telefon: +420 724 878 152
Email: jana.vesela@primagas.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel