Vychystávač/ka Olomouc

Inzerát č: P8950 | Vloženo: 11.11.2021 | Poslední aktualizace: 11.11.2021 11:45:12
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Vychystávač/ka Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vychystávač/ka Olomouc - OlomoucPlat:115-125 Kč/hod. v čistém
Kontaktní email na pozici: Vychystávač/ka OlomoucEmail:poradova@propersona.sk
Kontaktní telefon na pozici: Vychystávač/ka OlomoucTelefon:733221086

Popis pracovní pozice:
Pracovní náplň
Informace o pracovním místě:
- vychystávání zboží na základě objednávky na suchém i chladném skladu,
- správne uložení a manipulace se zbožím,
- kompletace a kontrola objednávky,
- práce se skenerem,
- 2 směnný provoz (krátky/dlouhý týden, ranní od 6 - 14 hod., noční od 18 - 6).

Požadujeme:
Požadujeme
Požadujeme spolehlivost, aktivitu, zodpovědnost, čistý rejstřík trestů, potravinářský průkaz!

Nabízíme:
Nabídka
Nástupní plat od 130 Kč/hod. (po zaučení 142 Kč/hod.), příspěvek na obědy, příspěvek na bydlení 3.000
Kč/ubytování, zálohy.

Ověřený uživatel Ivana Poradová | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: +420733221086
Email: poradova@propersona.sk

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel