Skladník / Picker Olomouc

Ivana Poradová- nabídka práce Skladník / Picker OlomoucFirma:Ivana Poradová
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Dolní Novosadská, Olomouc
Volné pracovní místo: Skladník / Picker Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník / Picker Olomouc - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Skladník / Picker OlomoucEmail:jobkontakt@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník / Picker OlomoucTelefon:733221086

Popis pracovní pozice:
Plat: 142 Kč - 147 Kč/hod. (možné navýšení).

Typ úvazku: Plný úvazek.

Nástup: IHNED

Informace o pracovním místě:
Hledáme pracovníky na pozici skladový manipulant (picker) na vychystávání zboží k expedici (příprava zboží,
expedice zboží). Nástup ihned.
Jedná se o chladný sklad (práce v 0-5 stupních celsia).
12-cti hodinové směny (2 ranní, 2 noční, 4 dny volno).
Práce vhodná pro muže.

Požadujeme:
Požadujeme:
spolehlivost, aktivitu, zodpovědnost, čistý rejstřík trestů, zkušenosti ze skladu výhodou - ne podmínkou,
potravinářský průkaz!

Nabízíme:
Nabídka:
nástupní plat od 142 Kč/hod. (po zaučení 147 Kč/hod.), příspěvek na obědy, docházkový bonus, příspěvek na
bydlení 3.000 Kč. Ubytování!

Ověřený uživatel Ivana Poradová | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: +420733221086
Email: poradova@propersona.sk

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel