Dispečer/ka zahraniční nákladní silniční dopravy

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc - Hodolany, Olomouc
Volné pracovní místo: Dispečer/ka zahraniční nákladní silniční dopravy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dispečer/ka zahraniční nákladní silniční dopravy - OlomoucPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Dispečer/ka zahraniční nákladní silniční dopravyEmail:sekretariat@kd-transport.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dispečer/ka zahraniční nákladní silniční dopravyTelefon:+420587301311

Popis pracovní pozice:
K rozšíření našeho týmu hledáme vhodného uchazeče s praxí v oboru (ideálně alespoň 2 roky), nebo
čerstvého zainteresovaného absolventa střední školy s požadovanou jazykovou znalostí.

Požadujeme:
- úplné středoškolské vzdělání,
- minimálně 2 roky praxe v oboru dispečer/ka mezinárodní silniční nákladní
dopravy,
- základní znalosti stávajících předpisů zejména související části Občanského
zákoníku, mezinárodní úmluvy CMR, ADR,
- znalost programů World, Excel, Outlook,
- znalost programů ASPED, RAAL Trans, Road 66 výhodou,
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka,
- samostatnost, pečlivost, komunikativnost, schopnost práce v kolektivu,
bezúhonnost.

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení a měsíční prémie k platu dle skutečných
výsledků práce v daném měsíci,
- zázemí stabilní společnosti v olomouckém regionu,
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- příspěvek zaměstnavatele na stravování a penzijní pojištění,
- slušné a korektní jednání,
- jistota dlouhodobého zaměstnání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Kamas | Olomouc , Olomouc - Hodolany
Telefon: +420602280259
Email: kamaspetr@kd-transport.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel