Supervisor výroby/Vedoucí směny

Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Jažlovice, Praha-východ
Volné pracovní místo: Supervisor výroby/Vedoucí směny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Supervisor výroby/Vedoucí směny - Praha-východPlat:28.000 - 35.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Supervisor výroby/Vedoucí směnyEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Společnost Marvinpac CZ, s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost švýcarské firmy Marvinpac SA.
Jsme poskytovatel služeb v oblasti copackingu a co-manufacturingu. Nabízíme služby klientům na evropském trhu se
zaměřením na oblast balení spotřebního zboží, potravin a kosmetiky. V rámci kompletních služeb dále
nabízíme spolupráci na vývoji samotných produktů a obalů včetně následného zajištění dodavatelsko
odběratelských vztahů.

Co u nás budete mít na starosti?

- zajištění výroby na svěřené směně
- vedení týmu operátorů ve výrobě
- odpovědnost za dosažení nastavených cílů (sledování produktivity, kvality)
- zajištění bezproblémového chodu směny
- denní komunikace s manažerem výroby a manažerem kvality
- úzká spolupráce se skladem (vedoucí skladu)

Požadujeme:
Co by Vám nemělo chybět?
- zkušenosti s vedením týmu a normovanou prací
- vynikající komunikační a organizační dovednosti
- lidský přístup
- schopnost motivovat tým
- uživatelská znalost práce na PC - práce ve wordu a excelu na denním pořádku
- chuť učit se s novými informačními systémy a technologiemi
- znalost SAP výhodou, pokud neznáte, rádi naučíme

Nabízíme:
Co Vám nabídneme?
- zajímavou práci v zázemí mezinárodní a rychle se rozvíjející společnosti
- práci ve 2-směnném provozu
- firemní benefity - stravenkový paušál 66,-Kč/směna, 5 týdnů dovolené, Multisport Benefit, služební
telefon
- práce na hlavní pracovní poměr, volné víkendy a svátky
- možnost využít firemní dopravu ZDARMA ze stanice metra Opatov, Říčan a Benešova
- výrobní hala v Říčanech - Jažlovicích, 10 minut od Prahy - směrem na Brno

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel