SKLADNÍK, DODÁVKÁŘ_BRNO NÁM. SVOBODY

Tomáš Balcar- nabídka práce SKLADNÍK, DODÁVKÁŘ_BRNO NÁM. SVOBODYFirma:Tomáš Balcar
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:nám. Svobody 19, Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: SKLADNÍK, DODÁVKÁŘ_BRNO NÁM. SVOBODY - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: SKLADNÍK, DODÁVKÁŘ_BRNO NÁM. SVOBODY - Brno - městoPlat:Měsíčně 3000 (čistého)
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK, DODÁVKÁŘ_BRNO NÁM. SVOBODYEmail:to.balcar@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Sháníme pro naši společnost dva uchazeče o brigádu na vyskladňování zboží pro Restauraci McDonalds na
Náměstí Svobody (Nám. Svobody 32). Brigádníky poptáváme na DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI.

Platové podmínky jsou 3 000 Kč (čistého) pro každého brigádníka.

Vykládka bude probíhat v STŘEDA a SOBOTA (tzn. dva dny v týdnu) od 8:15 ráno. Trvání každé z vykládek je cca
na 2 - 3 hodiny.

Jedná se o skládání zboží (nejedná se o rozvoz zboží), kde je nutná dobrá fyzická kondice a manuální
zručnost (práce s paletovým vozíkem).

V případě zájmu prosím odpovězte na tento inzerát. Budeme Vás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

Požadujeme:
spolehlivost; komunikaci

Nabízíme:
stabilní a pravidelnou brigádu; rychlé zaučení; férové jednání

Ověřený uživatel Tomáš Balcar | Pardubice , Opatovice nad Labem
Telefon: +420603410813
Email: to.balcar@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel