Řidič / obsluha stroje

Inzerát č: P8219 | Vloženo: 19.07.2021 | Poslední aktualizace: 19.07.2021 10:48:11
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Paseky 666, Želechovice nad Dřevnicí, Zlín
Volné pracovní místo: Řidič / obsluha stroje - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič / obsluha stroje - ZlínPlat:35000-40000
Kontaktní email na pozici: Řidič / obsluha strojeEmail:info@stim.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič / obsluha strojeTelefon:577 219 009
Další údaje o pozici: Řidič / obsluha strojeDalší údaje:www.stim.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme obsluhu pro stroj na odstraňovánívodorovného dopravního značení (VDZ), gumy na letištích a drsnění
povrchů vozovek vodním paprskem.
Náplň práce: práce na cestách, dálnicích a letištích, odstraňování: VDZ, gumy a drsnění povrchů
vysokotlakou vodní frézou, opravy a údržba stroje

Požadujeme:
Požadavky: práce po celé ČR (výjmečně i zahraničí), ŘP sk. C, E, digitální karta řidiče a profesní
průkaz (psychotesty výhodou), trestní bezúhonnost z důvodu bezpečnosti prověrky pro vstup na letiště

Ověřený uživatel Soňa Polášková | Zlínsky kraj , Želechovice nad Dřevnicí
Telefon: 577 219 009
Email: zuzanagaldova@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel