Hledáme řidiče na rozvoz masa a na svoz jatečních zvířat

JATKY JEZDINSKÝ, s.r.o.- nabídka práce Hledáme řidiče na rozvoz masa a na svoz jatečních zvířatFirma:JATKY JEZDINSKÝ, s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Žlunice, Jičín
Volné pracovní místo: Hledáme řidiče na rozvoz masa a na svoz jatečních zvířat - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme řidiče na rozvoz masa a na svoz jatečních zvířat - JičínPlat:170 za hodinu , čistého
Kontaktní email na pozici: Hledáme řidiče na rozvoz masa a na svoz jatečních zvířatEmail:black191@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme řidiče na rozvoz masa a na svoz jatečních zvířatTelefon:+420 777 561 410
Další údaje o pozici: Hledáme řidiče na rozvoz masa a na svoz jatečních zvířatDalší údaje:Jaroslav Jezdinský

Popis pracovní pozice:
Společnost Jatky Jezdinský , sídlící v obci Žlunice , přijme řidiče na rozvoz masa a dále řidiče na svoz
jatečních zvířat. Řidičské oprávnění C a profesní list . Plat 170 Kč čistého za hodinu. Možnost
ubytování v 3+1 nově rekonstruovaném bytě.

Požadujeme:
Řidičské oprávnění C a profesní list

Nabízíme:
Plat 170 Kč čistého za hodinu. Možnost ubytování v 3+1 nově rekonstruovaném bytě.

Inzerent:
Ověřený uživatel JATKY JEZDINSKÝ, s.r.o. | Jičín , Žlunice
Telefon: 777561410
Email: black191@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel