Picker-Úvaly u Prahy nástup ihned

Vildek Agency s.r.o.- nabídka práce Picker-Úvaly u Prahy nástup ihnedFirma:Vildek Agency s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Úvaly u Prahy, Praha-východ
Volné pracovní místo: Picker-Úvaly u Prahy nástup ihned - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Picker-Úvaly u Prahy nástup ihned - Praha-východPlat:130,-/ hod.
Kontaktní email na pozici: Picker-Úvaly u Prahy nástup ihnedEmail:info@vildek.cz
Kontaktní telefon na pozici: Picker-Úvaly u Prahy nástup ihnedTelefon:+420 608 410 480
Další údaje o pozici: Picker-Úvaly u Prahy nástup ihnedDalší údaje:+420 608 410 426

Popis pracovní pozice:
- příprava / pickování zboží ve skladu
- manipulace se zbožím na skladě
- příjem a uložení zboží
- práce se skenerem
- pomocné skladové práce

Požadujeme:
- spolehlivost ,pečlivost,
- pracovitost ,manuální zručnost
- čistý TR
- plnoletost
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou - není podmínkou
- schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost

Nabízíme:
- pracovní dobu od pondělí do pátku
- dlouhodobou spolupráci
- týdenní zálohy
- nástup ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Vildek Agency s.r.o. | Praha , Praha 5
Telefon: 608410426
Email: info@vildek.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel