Řidič nákladního vozidla na sezónní stavbě v Mělníku

Inzerát č: P7655 | Vloženo: 29.04.2021 | Poslední aktualizace: 29.04.2021 17:05:49
Firma- nabídka práce Řidič nákladního vozidla na sezónní stavbě v MělníkuFirma:Firma
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Mělník, Mělník
Volné pracovní místo: Řidič nákladního vozidla na sezónní stavbě v Mělníku - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Řidič nákladního vozidla na sezónní stavbě v Mělníku - MělníkPlat:Hodinová mzda
Kontaktní email na pozici: Řidič nákladního vozidla na sezónní stavbě v MělníkuEmail:zk-servis@post.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič nákladního vozidla na sezónní stavbě v MělníkuTelefon:602121261

Popis pracovní pozice:
Pro realizaci stavby v Mělníku sháníme řidiče nákladního vozidla "C"

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. "C" včetně profesní způsobilosti
Dopravně psychologické vyšetření
Více info po osobním kontaktu

Nabízíme:

Ověřený uživatel Z+K Kaňka servis | Středočeský kraj , Praha 17
Telefon: 602121261
Email: zk-servis@post.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel