Operátor skladu

Inzerát č: P7456 | Vloženo: 18.03.2021 | Poslední aktualizace: 18.03.2021 05:55:41
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.- nabídka práce Operátor skladuFirma:DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Klecany, Praha-východ
Volné pracovní místo: Operátor skladu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor skladu - Praha-východPlat:měsíční
Kontaktní email na pozici: Operátor skladuEmail:katerina.tesarova@dhl.com
Kontaktní telefon na pozici: Operátor skladuTelefon:+420739545191

Popis pracovní pozice:
* Manipulace s importními a exportními zásilkami dle standardů společnosti.
* Odpovědnost za nakládku pozemních spojů pomocí manipulační techniky.
* Kontrola zásilek pod celním dohledem a vkládání potřebných dat do systémů.
* Práce ve směnném režimu a pouze v pracovních dnech (ranní od 6:00, odpolední od 12:45).

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V letošním
roce jsme obhájili prestižní ocenění na základě zpětné vazby našich zaměstnanců Great Place to Work. Přidej
se k nám, jsme stabilní společnost s mnohaletými zkušenostmi.

Požadujeme:
* Ochotu pracovat ve směnách.
* Výhodou je zkušenost s prací ve skladu a řidičské oprávnění na VZV.
* Čistý trestní rejstřík.
* Perfektní fyzičku.
* Zodpovědný přístup.

Nabízíme:
* Ke mzdě navíc nabízíme zajímavé zaměstnanecké benefity - např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky
plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na jazykové vzdělávání 6.000,-Kč/rok, příspěvek na penzijní
připojištění/životní pojištění, Multisportkartu, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy.

Pokud si myslíš, že jsi právě Ty tím pravým člověkem pro nás a můžeš nastoupit ihned, pošli nám svůj
životopis.

Ověřený uživatel DHLExpress | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 739 545 191
Email: katerina.tesarova@dhl.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel