Hledáme řidiče C či C+E

Transcart s.r.o.- nabídka práce Hledáme řidiče C či C+EFirma:Transcart s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Jičín
Volné pracovní místo: Hledáme řidiče C či C+E - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme řidiče C či C+E - JičínPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Hledáme řidiče C či C+EEmail:petr.mikolasek@transcart.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme zodpovědného řidiče do menší stabilní rodinné firmy Transcart s.r.o., se sídlem v Lomnici nad
Popelkou, na vozidlo značky DAF XF tahač či přívěs. Možnost pouze C nebo CE, vnitrostátní nebo mezinárodní
jízdy dle dohody, víkendy dle dohody, vlastní zázemí pro řidiče včetně servisu atd., slušné jednání,
platové možnosti 25-50tis Kč, firemní benefity. Požadujeme mít platný profesní průkaz řidiče. Nástup možný
ihned. Možnost i brigádně.
Kontakt: Roman Mikolášek 603 327 594

Ověřený uživatel Mikolášek Roman | Jičín , Lomnice nad Popelkou
Telefon: +420603327594
Email: petr.mikolasek@transcart.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel