SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, Ovčáry u Kolína, 150 Kč/hod čistého

NARA manpower agency s.r.o.- nabídka práce SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, Ovčáry u Kolína, 150 Kč/hod čistéhoFirma:NARA manpower agency s.r.o.
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Ovčáry u Kolína, Kolín
Volné pracovní místo: SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, Ovčáry u Kolína, 150 Kč/hod čistého - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, Ovčáry u Kolína, 150 Kč/hod čistého - KolínPlat:150 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, Ovčáry u Kolína, 150 Kč/hod čistéhoEmail:janakova@decp.eu
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, Ovčáry u Kolína, 150 Kč/hod čistéhoTelefon:731 810 744
Další údaje o pozici: SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, Ovčáry u Kolína, 150 Kč/hod čistéhoDalší údaje:Nikola Janáková

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě
Baví Vás práce ve skladu a máte praxi s VZV?

Hledáme nové kolegy do skladu v Ovčárech u Kolína na pozici skladník - řidič VZV.

Náplň práce:
• Každodenní obsluha VZV a manipulace se zbožím.
• Vykládka a nakládka kamionu, zaskladnění a vyskladnění na určené pozice nebo do regálu, sekvenční
vychystávka dílů, manuální práce.

Požadujeme:
Ideální kandidát by měl mít tyto předpoklady:
• Zkušenost s obsluhou VZV - platné doklady a praxe.
• Ochota pracovat ve směnném režimu - 3 směnný provoz.
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost.
• Týmový duch.

Nabízíme:
Nabízíme
Co Vám nabízí naše společnost:
• Pracovní smlouvu na HPP
• Mzdu: 150 Kč/hod čistého
• Dle pracovních výsledků navýšení mzdy po zkušební době nebo po šesti měsících.
• Čisté pracovní prostředí.
• Přátelský a podporující tým kolegů.

Nástup: od 15.2.2021 nebo během února/března 2021.
Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry (u Kolína).

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel