Vedoucí skladu 190 Kč/hod - Brno

Abzakovo- nabídka práce Vedoucí skladu 190 Kč/hod - BrnoFirma:Abzakovo
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Vedoucí skladu 190 Kč/hod - Brno - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Vedoucí skladu 190 Kč/hod - Brno - Brno - městoPlat:190-Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Vedoucí skladu 190 Kč/hod - BrnoEmail:inzeraty@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí skladu 190 Kč/hod - BrnoTelefon:+420778057474

Popis pracovní pozice:
Hledáme zkušeného vedoucího skladu, který hledá dlouhodobou pravidelnou spolupráci a nevadí mu směny v noci,
které jsou: 19:00 - 3:00 a potom od 23:30 - 7:30, 8h směny.
Jde se do práce v pondělí večer a končí v sobotu ráno. JEN NOČNÍ PROVOZ.

Co Tě čeká:

• řízení chodu skladových činností
• vedení skladu a týmu skladníků
• spolupráce na aktivitách v rámci neustálého zlepšování
• kontrola výkonnosti
• dozor nad dodržováním pravidel BOZP a ŽP

Požadujeme:
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost a pracovitost
• zájem o dlouhodobou spolupráci
• zkušenosti s vedením lidí ve skladu
• chuť do práce a učit se novým věcem

Nabízíme:
• přátelské chování
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• mzdové ohodnocení 190Kč/hod

Inzerent:
Ověřený uživatel ABZAKOVO | Praha , Praha
Telefon: 778057474
Email: inzeraty@abzakovo.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel