Noční skladník - Brno 170,-Kč/hod

Abzakovo- nabídka práce Noční skladník - Brno 170,-Kč/hodFirma:Abzakovo
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Noční skladník - Brno 170,-Kč/hod - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Noční skladník - Brno 170,-Kč/hod - Brno - městoPlat:170Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Noční skladník - Brno 170,-Kč/hodEmail:inzeraty@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Noční skladník - Brno 170,-Kč/hodTelefon:+420778057474

Popis pracovní pozice:
Hledáme do rodinné atmosféry parťáka, který se nebojí práce a můžeme se na něj spolehnout.
Jedná se o práci pouze na noční provoz od 19:00-6:00 hod (rozvrženo na krátkou a dlouhou směnu)

Co tě čeká?

• Práce v interním PC systému a se čtečkami.
• Manipulace se zbožím - nakládky a vykládky.
• Třídění zboží na skladě.

Požadujeme:
• Ochotu pracovat v nočním provozu.
• Zodpovědnost a důslednost.
• Výborný zdravotní stav.
• Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
• Pravidelnou a dlouhodobou spolupráci.
• Přátelský kolektiv.
• Zaškolení od zkušeného pracovníka.
• Individuální přístup.
• Možnost kariérního růstu.
• Mzda: 170Kč/hod.
• Možnost záloh

Inzerent:
Ověřený uživatel ABZAKOVO | Praha , Praha
Telefon: 778057474
Email: inzeraty@abzakovo.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel