Řidič MKD - plachtový návěs, Anglie, Švédsko, Norsko

Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Křižatky, Beroun
Volné pracovní místo: Řidič MKD - plachtový návěs, Anglie, Švédsko, Norsko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič MKD - plachtový návěs, Anglie, Švédsko, Norsko - BerounPlat:40 - 50 tis. Kč
Kontaktní email na pozici: Řidič MKD - plachtový návěs, Anglie, Švédsko, NorskoEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Pro posílení našeho týmu mezinárodní kamionové dopravy v Berouně hledáme kolegy či kolegyně. Děláme práci,
která nás baví a dává nám smysl.

Charakteristika pracovní pozice:
• Řidič mezinárodní kamionové dopravy
• Plachtový návěs
• Jezdíme Anglie, Švédsko, Norsko

Požadujeme:
• Řidičský průkaz skupiny C + E
• Kartu řidiče
• Profesní průkaz
• Praxe v mezinárodní dopravě je výhodou
• Čistý trestní rejstřík
• Psychotesty
• Čistý výpis z rejstříku trestů
• Důslednost a spolehlivost

Nabízíme:
• Základní mzdu mezi 40 - 50 tis.
• Práci na HPP, nebo ŽL
• V případě nováčků bezplatné zaškolení
• Volné víkendy
• Parkování podle dohody
• Možnost firemního automobilu
• Možnost kariérního růstu
• Nástup ihned

Místo pracoviště: Beroun

Zaujala Vás naše pracovní nabídka, chcete se dozvědět více? Pošlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi
setkám a sdělíme Vám více informací.

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel