Skladník s praxí do zásilkovny v Brně, 135 Kč/hod

Inzerát č: P6969 | Vloženo: 19.11.2020 | Poslední aktualizace: 19.11.2020 14:54:50
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Brno, Brno - venkov
Volné pracovní místo: Skladník s praxí do zásilkovny v Brně, 135 Kč/hod - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník s praxí do zásilkovny v Brně, 135 Kč/hod - Brno - venkovPlat:135 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Skladník s praxí do zásilkovny v Brně, 135 Kč/hodEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Pro našeho klienta hledáme skladníky s praxí v Brně.

Pracovní doba:
Dvousměnný provoz
Odpolední směna: 14.00 - 23.00 hod
Noční směna: 22.00 - 07.00 hod

Náplň práce:
* vykládka a nakládka kamionů

Požadujeme:

* spolehlivost
* pracovitost
* fyzickou zdatnost
* zkušenosti s NZV výhodou
* práce vhodná pro muže

Nabízíme:

* mzdu 125Kč /hod
* možnost týdenních záloh
* dlouhodobou spolupráci
* práci na DPČ nebo HPP
* pracoviště: Brno

Pokud Vás pozice zaujala nebo máte nějaké dotazy k uvedené pozici, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném
tel. čísle.

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel