Řidič vnitrostátní dopravy sk. C,E - brigáda

Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Říčany, Praha-východ
Volné pracovní místo: Řidič vnitrostátní dopravy sk. C,E - brigáda - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Řidič vnitrostátní dopravy sk. C,E - brigáda - Praha-východPlat:30-40.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Řidič vnitrostátní dopravy sk. C,E - brigádaEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Přijmeme řidiče vnitrostátní kamionové dopravy. Jedná se převážně o přepravu v okolí Prahy a středních
Čech. Automobil značky Scania, návěs s plachtou.

Požadujeme:

ŘP sk. C, E
profesní průkaz
psychotesty
dobrý zdravotní stav
praxe velkou výhodou
Nabízíme:

práci od pondělí do pátku nebo dle domluvy
volné víkendy
depo vozidla v Říčanech
plat 30.-40.000 Kč/měsíc
práci na dohodu, vhodné i pro aktivní důchodce
možnost týdenních záloh
další firemní benefity
V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis nebo kontakt na e-mail: jp@jplkw.cz nebo nás můžete
kontakt na tel. 720 222 104

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel