Řidič nákladního automobilu na HPP

Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Polerady, Praha-východ
Volné pracovní místo: Řidič nákladního automobilu na HPP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič nákladního automobilu na HPP - Praha-východPlat:30-35.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Řidič nákladního automobilu na HPPEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Hlavní pracovní náplní naší společnosti založené v roce 1996 je veškerá činnost týkající se prodeje a
servisu palet a jejich distribuce zákazníkovi.

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici řidič/ka nákladního automobilu (Scania, DAF) na HPP (i brigádně) pro
vnitrostátní přepravu.

Přepravujeme převážně vlastní zboží, ale poskytujeme i externí přepravu.

Provozovna se nachází v okrese Praha - východ, řidič/ka denně doma.

Požadujeme praxi v oboru a řidičský průkaz sk. C+E.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, plat 30000-35000,- Kč, možnost záloh.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel