Řidič servisního vozidla skupiny sk. C - Jihlava

Inzerát č: P6910 | Vloženo: 06.11.2020 | Poslední aktualizace: 06.11.2020 16:15:02
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.- nabídka práce Řidič servisního vozidla skupiny sk. C - JihlavaFirma:TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.
Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: Řidič servisního vozidla skupiny sk. C - Jihlava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič servisního vozidla skupiny sk. C - Jihlava - JihlavaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič servisního vozidla skupiny sk. C - JihlavaEmail:horejsi@toitoi.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič servisního vozidla skupiny sk. C - JihlavaTelefon:728565557
Další údaje o pozici: Řidič servisního vozidla skupiny sk. C - JihlavaDalší údaje:Ivana Hořejší

Popis pracovní pozice:
doprava a instalace mobilních toalet a předmětů pronájmu zákazníkům
jednání se zákazníky při předání, servisu či odvozu mobilních toalet
provádění pravidelného servisu mobilních toalet (odsátí fekálií ze sběrného tanku, umytí celé toaletní
kabiny, doplnění provozních náplní)
provádění drobných oprav mobilních toalet

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny C (nabízíme pomoc se získáním Profesního průkazu a s rozšířením o skupinu E)
praxe v řízení nákladního vozidla výhodou (absolventi u nás mohou svou kariéru nastartovat i bez předchozí
praxe)
vysoké pracovní nasazení a fyzická zdatnost
spolehlivost, pečlivost, samostatnost
časová flexibilita
slušné vystupován

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zázemí silné a stabilní společnosti působící na trhu již 27 let
přidělené stálé vozidlo, pravidelně obnovujeme a udržujeme vozový park (Mercedes Benz)
motivační platové ohodnocení dle délky trvání pracovního poměru
finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích
příplatky za přesčasy nad rámec zákona
náborový příspěvek 10.000 Kč
nadstandardní ochranné pracovní pomůcky
zdarma očkování proti žloutence
parkování v areálu společnosti
místo výkonu práce - Jihlava

Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové a životní pojištění,
karta MultiSport pro každodenní bezplatné využití na vybraných sportovištích.

Ověřený uživatel TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. | Kladno , Slaný
Telefon: 312525539
Email: horejsi@toitoi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel