Řidič sk C

Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Praha 10
Volné pracovní místo: Řidič sk C - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič sk C - Praha 10Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič sk CEmail:tom.ath@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič sk CTelefon:725734480

Popis pracovní pozice:
Baví tě jízda autem, máš řidičský průkaz sk. C a chceš si vydělat? Nabízíme práci pro řidiče sk. C,
jedná se o rozvoz zboží po Praze a jejím okolí. Nabízíme práci na HPP, fixní, pravidelný plat, odměny,
večery a víkendy volné. Nástup možný ihned. V případě zájmu pro bližší informace volejte 725734480

Požadujeme:
Flexibilitu, pracovitost, férovost

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Hurt | Praha , Praha
Telefon: +420 602 377 770
Email: tom.ath@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel