SANITÁRNÍ TECHNIK/SKLADNÍK/ÚDRŽBÁŘ

Inzerát č: P6737 | Vloženo: 29.09.2020 | Poslední aktualizace: 29.09.2020 13:03:34
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.- nabídka práce SANITÁRNÍ TECHNIK/SKLADNÍK/ÚDRŽBÁŘFirma:TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Písková Lhota, Nymburk
Volné pracovní místo: SANITÁRNÍ TECHNIK/SKLADNÍK/ÚDRŽBÁŘ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SANITÁRNÍ TECHNIK/SKLADNÍK/ÚDRŽBÁŘ - NymburkPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SANITÁRNÍ TECHNIK/SKLADNÍK/ÚDRŽBÁŘEmail:prace@toitoi.cz
Kontaktní telefon na pozici: SANITÁRNÍ TECHNIK/SKLADNÍK/ÚDRŽBÁŘTelefon:+420728565557
Další údaje o pozici: SANITÁRNÍ TECHNIK/SKLADNÍK/ÚDRŽBÁŘDalší údaje:Ivana Hořejší

Popis pracovní pozice:
Toi Toi, sanitární systémy, s.r.o. hledá do svého týmu Sanitárního technika/Skladníka/Údržbáře pro pobočku
v Pískové Lhotě.

Náplň práce: mytí toaletních kabin vysokotlakým teplovodním zařízením, případně chemickými prostředky,
provedení veškerých oprav toaletních kabin, demontáž kabin, nakládání a manipulace s mobilním oplocením,
pravidelný úklid dvora a skladových prostor, průběžná kontrola evidence kabin.

Požadujeme:
základní vzdělání/vyučen
vysoké pracovní nasazení
spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita
slušné vystupování

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvek na penzijní a životní pojištění
karta MultiSport pro každodenní bezplatné využití na vybraných sportovištích
odpovídající platové ohodnocení
finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích
zázemí silné a stabilní společnosti - více jak 26 let na trhu
nadstandardní ochranné pracovní pomůcky
zdarma očkování proti žloutence
parkoviště v areálu firmy
místo výkonu práce - Písková Lhota

Ověřený uživatel TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. | Kladno , Slaný
Telefon: 312525539
Email: horejsi@toitoi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel