ŘIDIČ C NEBO CE LOUNY

Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Louny
Volné pracovní místo: ŘIDIČ C NEBO CE LOUNY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ŘIDIČ C NEBO CE LOUNY - LounyPlat:30000 - 40000
Kontaktní email na pozici: ŘIDIČ C NEBO CE LOUNYEmail:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŘIDIČ C NEBO CE LOUNYTelefon:+420739234802
Další údaje o pozici: ŘIDIČ C NEBO CE LOUNYDalší údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
- řízení, obsluha a údržba nákladního automobilu
- součinnost na odstraňování a likvidaci průmyslových škodlivin
- řízení práce pomocných pracovníků
- jednání se zákazníkem, reprezentování firmy, řešení postupů práce se zákazníkem
- spolupráce s pracovníky na dílně a v autorizovaných servisech
- práce v místech, kam se jen tak každý nedostane
- občasné přesčasy (hlavně v sezoně)

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C nebo CE
- profesní průkaz - nutností
- psychotest - nutností
- praxe v řízení nákladního automobilu alespoň 1 rok
- průkaz ADR třídy 3,8,9 - výhodou
- dobrý zdravotní stav - fyzicky zdatný člověk
- vzdělání SO, ÚSO

Nabízíme:
- nástupní bonus ve výši 12 000 Kč
- paušální úhradu stravného nebo stravenky v hodnotě 100,-
- podpora zvyšování kvalifikace
- proplacené přesčasy
- dovolená 5 týdnů
- permanentky do bazénu, vstupenky do divadla
- firemní grilování, sportovní akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel