Řidič servisního vozidla sk. C - Boršov nad Vltavou

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.- nabídka práce Řidič servisního vozidla sk. C - Boršov nad VltavouFirma:TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:Boršov nad Vltavou, České Budějovice
Volné pracovní místo: Řidič servisního vozidla sk. C - Boršov nad Vltavou - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič servisního vozidla sk. C - Boršov nad Vltavou - České BudějovicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič servisního vozidla sk. C - Boršov nad VltavouEmail:horejsi@toitoi.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič servisního vozidla sk. C - Boršov nad VltavouTelefon:728565557
Další údaje o pozici: Řidič servisního vozidla sk. C - Boršov nad VltavouDalší údaje:Ivana Hořejší

Popis pracovní pozice:
doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům
předání a seznámení zákazníků se zařízeními
důkladné provádění servisních prací (odsátí fekálií ze sběrného tanku, umytí celé toaletní kabiny,
doplnění provozních náplní)
provádění oprav toaletních kabin
udržování pořádku v prostorách skladů

Požadujeme:
řidičský průkaz C (nabízíme pomoc se získáním Profesního průkazu a s rozšířením o skupinu E)
praxe v řízení nákladního vozidla
vysoké pracovní nasazení
spolehlivost, samostatnost
časová flexibilita
slušné vystupování

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zázemí stabilní společnosti - na trhu více jak 26 let
odpovídající platové ohodnocení a náborový příspěvek 10.000 Kč
mzdy vyplácíme vždy včas
velmi dobrý vozový park - servisní vozidla Mercedes Atego
příplatky za přesčasy nad rámec zákona
místo výkonu práce - Boršov nad Vltavou

Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky od prvního dne výkonu práce, příspěvek na
důchodové a životní pojištění, karta MultiSport, mobilní telefon, finanční bonusy v závislosti na
dosažených výsledcích.

Ověřený uživatel TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. | Brno - město , Slaný
Telefon: 312525539
Email: horejsi@toitoi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel