Operátor skladu/logistiky - 3 DNY V TÝDNU - Denni nebo noční

Inzerát č: P6276 | Vloženo: 15.09.2020 | Poslední aktualizace: 15.09.2020 13:00:26
Inventec s.r.o.- nabídka práce Operátor skladu/logistiky - 3 DNY V TÝDNU - Denni nebo nočníFirma:Inventec s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Slatina, Brno - město
Volné pracovní místo: Operátor skladu/logistiky - 3 DNY V TÝDNU - Denni nebo noční - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor skladu/logistiky - 3 DNY V TÝDNU - Denni nebo noční - Brno - městoPlat:22000 - 24000
Kontaktní email na pozici: Operátor skladu/logistiky - 3 DNY V TÝDNU - Denni nebo nočníEmail:vaculinova.andrea@inventec.com

Popis pracovní pozice:
Operátor skladu nebo logistiky - 3 DNY V TÝDNU

Inventec (Czech) s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače,
notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Aktuálně hledáme posilu do skladu do naší pobočky ve
Slatině nebo v Modřicích.

Co bude náplní Vašeho dne?

- Každý den budete vychystávat a zaskladňovat materiál podle potřeb výrobní linky
(popřípadě přijímat materiál či expedovat hotové výrobky).
- Budete jezdit s paleťákem a VZV.
- Budete vést evidenci v systému SAP.
- Jedná se o menší tým skladu a logistiky.

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?

- Máte minimálně výuční list nebo maturitu.
- Ovládáte základy práce s PC.
- Umíte logicky přemýšlet a jste precizní.
- Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi
naučíme.
- Práce je vhodná pro muže i ženy!!!

Nabízíme:
A co můžeme nabídnout my Vám?

- Stabilní a různorodou práci, ve které se člověk každý den učí.
- Práce je na 12 hodinové směny tři dny v týdnu NE - ÚT či ST-PÁ (plus 1 pracovní
sobota v měsíci) denní směny od 6:00 do 18:00 a noční směny od 18:00 do 6:00.
- Příplatky za práci přesčas nad rámec zákona - 43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU
NAVÍC.
- Firemní jídelnu a stravenky.
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování.
- Bonusy.
- Multisport karta.
- Týden volna navíc.

Ověřený uživatel Andrea Vaculínová | Jihomoravský kraj , brno
Telefon: +420543124903
Email: vaculinova.andrea@inventec.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel