Svoz a rozvoz koloběžek

Budurlien Europe s.r.o- nabídka práce Svoz a rozvoz koloběžekFirma:Budurlien Europe s.r.o
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: Svoz a rozvoz koloběžek - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Svoz a rozvoz koloběžek - České BudějovicePlat:20 000,-
Kontaktní email na pozici: Svoz a rozvoz koloběžekEmail:samimkz@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Svoz a rozvoz koloběžekTelefon:604261685
Další údaje o pozici: Svoz a rozvoz koloběžekDalší údaje:Samim

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolehlivé řidiče na svoz a rozvoz elektrických koloběžek firemním vozem v :

Plzni, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Písku, Pardubicích a Olomouci.
Celkem 29 řidičů.

Jedná se o ranní a večerní směny.

Pracovní náplň:

rozvoz 66 koloběžek z depa firemním vozem po městě od 6:00 - 9:00 (3h) dle stanovených
rozvozových tras, které jsou každý den stejné.
( V některých místech se vykládá například 10 koloběžek ).

Sběr bude probíhat od 19:00-22:00 (3h) z města zpátky do Depa, kde se nechají nabít.

Ve shrnutí od 9:00 do 19:00 máte 10 hodin čas na jinou práci nebo na soukromé účely.

V případě zájmu zašlete svůj CV s telefonním číslem.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B (výhodou i C)
spolehlivost, zodpovědnost a flexibilnost.

Nabízíme:
práci na 6h denně
pravidelný měsíční příjem
mzda 20.000,-Kč + bonus
prace na DPP
nástup možný od 1.4.2020

Inzerent:
Ověřený uživatel Samim Karim Zade | Praha 4 , Praha
Telefon: 604261685
Email: samimkz@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel