Skladník autodílů

AP AUTO PARTNER CZ s.r.o.- nabídka práce Skladník autodílůFirma:AP AUTO PARTNER CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Hostivice, Praha-západ
Volné pracovní místo: Skladník autodílů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník autodílů - Praha-západPlat:25000-30000 CZK
Kontaktní email na pozici: Skladník autodílůEmail:pawel.somerlik@autopartner.com
Kontaktní telefon na pozici: Skladník autodílůTelefon:+420703140891

Popis pracovní pozice:
- příjem/výdej zboží ze skladu

- udržování pořádku ve skladu

- práce se čtečkou EAN kódů

Požadujeme:
- znalost auto/moto dílů výhodou

- minimálně odborné vyučení bez maturity

- flexibilita

- PC dovednosti - uživatelská úroveň

Nabízíme:
- práci v menším kolektivu

- stabilní pracovní podmínky

- odměňování podle motivačního prémiového systému

- zaměstnanecký poměr na HPP

- možnost vlastního rozvoje

- profesionální pracovní vybavení

- slevy pro zaměstnance na nákup sortimentu AUTO PARTNER pro osobní potřebu

- PŘÁTELSKÝ TÝM :)

- benefity: stravenky, dovolená 5 týdnů

Inzerent:
Ověřený uživatel Pawel | Praha-západ , 253 01, Hostivice
Telefon: 703140894
Email: pawel.somerlik@autopartner.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel