ŘIDIČ SK.C +PP- Brno

StěhujiLevně.cz- nabídka práce ŘIDIČ SK.C +PP- BrnoFirma:StěhujiLevně.cz
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Brno, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: ŘIDIČ SK.C +PP- Brno - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: ŘIDIČ SK.C +PP- Brno - Jihomoravský krajPlat:V textu
Kontaktní email na pozici: ŘIDIČ SK.C +PP- BrnoEmail:stehovani-brno.cz@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŘIDIČ SK.C +PP- BrnoTelefon:704738248
Další údaje o pozici: ŘIDIČ SK.C +PP- BrnoDalší údaje:Travel @ Moving s.r.o.

Popis pracovní pozice:
Nabízíme PRÁCI pro řidiče sk.C ve stěhovací firmě.
Práce ve stěhovacích službách a na rozvozech palet se zbožím k zákazníkům.

Požadujeme:
Požadujeme :
ZODPOVĚDNOST
ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK
CHUT DO PRÁCE
FEROVÉ JEDNÁNÍ
Řidičské oprávnění sk.C + PP
Praxi v řízení nákladních vozidel minimálně 1 rok
Praxe ve stěhovacích službách VÝHODOU NE PODMÍNKOU. Vše Vás naučíme.

Nabízíme:
Pravidelný plat -Týdně
Práci v přátelském kolektivu
Plat cca 30.000,-
Příplatky a dýška
Férové jednání.
Kvalitní práci dokážeme ocenit

Ověřený uživatel Travel @ Moving s.r.o. | Brno - město , Brno
Telefon: 704738248
Email: stehovani-brno.cz@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel