KOORDINÁTOR provozu v Úžicích, 150,-Kč/h, ubytování

Inzerát č: P5746 | Vloženo: 29.11.2019 | Poslední aktualizace: 29.11.2019 07:29:27
Optimpuls s.r.o.- nabídka práce KOORDINÁTOR provozu v Úžicích, 150,-Kč/h, ubytováníFirma:Optimpuls s.r.o.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Úžice, Mělník
Volné pracovní místo: KOORDINÁTOR provozu v Úžicích, 150,-Kč/h, ubytování - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: KOORDINÁTOR provozu v Úžicích, 150,-Kč/h, ubytování - MělníkPlat:150,-Kč/ čistého na hodinu
Kontaktní email na pozici: KOORDINÁTOR provozu v Úžicích, 150,-Kč/h, ubytováníEmail:info@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: KOORDINÁTOR provozu v Úžicích, 150,-Kč/h, ubytováníTelefon:727871843
Další údaje o pozici: KOORDINÁTOR provozu v Úžicích, 150,-Kč/h, ubytováníDalší údaje:Jana

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu přijmeme spolehlivého pracovníka na vedení týmu ( cca 15 lidí )
Jedná se o sklad v Úžicích.

Pracovní doba: PO - PÁ 6:00 - 18:00

Požadujeme:
Zkušenost a praxi s vedením týmu PODMÍNKOU
Spolehlivost a zodpovědnost
Organizační schopnosti, plánování práce, komunikační dovednosti
Řidičský průkaz, průkaz na obsluhu motorových vozidel
Věk 18+

Nabízíme:
MZDA: 150 Kč čit./hod
* Možnost týdenních záloh
* Dlouhodobá spolupráce
* Částečné dotované ubytování
* Svozy do práce přímo z ubytovny

Inzerent:
Ověřený uživatel Optimpuls s.r.o. | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 725 940 588
Email: info@optimpuls.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel