Řidič retraku, 130-140Kč/h čistého,ubytování, zálohy, Kladno

Optimpuls s.r.o.- nabídka práce Řidič retraku, 130-140Kč/h čistého,ubytování, zálohy, KladnoFirma:Optimpuls s.r.o.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Pavlov, Kladno
Volné pracovní místo: Řidič retraku, 130-140Kč/h čistého,ubytování, zálohy, Kladno - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Řidič retraku, 130-140Kč/h čistého,ubytování, zálohy, Kladno - KladnoPlat:130,-Kč/hodinu čistého
Kontaktní email na pozici: Řidič retraku, 130-140Kč/h čistého,ubytování, zálohy, KladnoEmail:info@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič retraku, 130-140Kč/h čistého,ubytování, zálohy, KladnoTelefon:727871843
Další údaje o pozici: Řidič retraku, 130-140Kč/h čistého,ubytování, zálohy, KladnoDalší údaje:Jana

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě
Hledáme spolehlivé řidiče VZV/Retraku do skladu v Pavlově a okolí
Pracovní doba: 6 - 18h
Pondělí-Pátek
Víkendy volné
Náplň práce zaskladňování , manipulace s retrakem. Zaskladňování a vyskladňování palet ve skladu. Vhodné
pro uchazeče z celé ČR.

Požadujeme:
ŘP vítán, praxi na VZV/Retraku nikoliv podmínkou.
Spolehlivost a samostatnost.
min. věk 18 let

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci.
Zálohy 2x týdně.
Nástupní plat 130 Kč čistého/hod.
Možnost ubytování, které je částečně hrazeno.

Inzerent:
Ověřený uživatel Optimpuls s.r.o. | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 725 940 588
Email: info@optimpuls.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel