Skladník NZV, možnost ubytování, zálohy 2x týdně, 130,-Kč/h

Optimpuls s.r.o.- nabídka práce Skladník NZV, možnost ubytování, zálohy 2x týdně, 130,-Kč/hFirma:Optimpuls s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Kutná Hora, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Skladník NZV, možnost ubytování, zálohy 2x týdně, 130,-Kč/h - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Skladník NZV, možnost ubytování, zálohy 2x týdně, 130,-Kč/h - Středočeský krajPlat:120,-Kč/hodinu čistého
Kontaktní email na pozici: Skladník NZV, možnost ubytování, zálohy 2x týdně, 130,-Kč/hEmail:info@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník NZV, možnost ubytování, zálohy 2x týdně, 130,-Kč/hTelefon:727871843
Další údaje o pozici: Skladník NZV, možnost ubytování, zálohy 2x týdně, 130,-Kč/hDalší údaje:Jana

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu s cigaretami v Kutné Hoře na pozici manipulant NZV
(přeprava palet z linky na linku). Jedná se o velmi jednoduchou práci - zavážení palet pomocí NZV.
Vychystávání zboží a příprava na výrobu. Fyzicky nenáročná práce.

Pracovní doba: dvanáctihodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden (denní a noční směny).

Pro pracovníky máme zajištěné pěkné ubytování.

Možnost týdenních záloh (út+pá)

Pracovní oděv hrazen zaměstnavatelem

Požadujeme:
Zkušenost s obsluhou NZV výhodou, nikoliv podmínkou
Spolehlivost
Samostatnost
Pečlivost

Nabízíme:
120,- čistého/hod a po zapracování 130,-
Zajištěné ubytování
Týdenní zálohy (út+pá)
Férové jednání
Ubytování částečně hrazené zaměstnavatelem

Inzerent:
Ověřený uživatel Optimpuls s.r.o. | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 725 940 588
Email: info@optimpuls.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel