Picker - skladník 100,- až 120/h čistého + zálohy- ubytování

Optimpuls s.r.o.- nabídka práce Picker - skladník 100,- až 120/h čistého + zálohy- ubytováníFirma:Optimpuls s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 14Místo práce:Praha, Praha 14
Volné pracovní místo: Picker - skladník 100,- až 120/h čistého + zálohy- ubytování - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Picker - skladník 100,- až 120/h čistého + zálohy- ubytování - Praha 14Plat:100,-Kč čistého
Kontaktní email na pozici: Picker - skladník 100,- až 120/h čistého + zálohy- ubytováníEmail:info@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: Picker - skladník 100,- až 120/h čistého + zálohy- ubytováníTelefon:727871843
Další údaje o pozici: Picker - skladník 100,- až 120/h čistého + zálohy- ubytováníDalší údaje:Jana Nová

Popis pracovní pozice:
Do skladu s potřebami pro domácí mazlíčky hledáme skladníky, které práce baví.
Hledáme spolehlivé pracovité lidi na vychystávání zboží pomocí skeneru-pickery.
Také hledáme skladníky, kteří umí na NZV a VZV

Pracovní doba:
Ranní směna 6:00-14:30
Odpolední směna 14:00 - 22:30

Dobré spojení z Černého Mostu.

Práce v teple a v příjemném prostředí.
Částečně dotované ubytování.

Požadujeme:
Praxe na obdobné pozici vítána, né však podmínkou
Spolehlivost a samostatnost
Dobrou fyzickou kondici
min. věk 18 let

Nabízíme:
Nabízíme dlouhodobou spolupráci
Možnost týdenních záloh (út a pá)
Částečné dotované ubytování v dochozí vzdálenosti
Nástupní plat 100 Kč/h čistého
Po zapracování cca 3 týdny 120kč/h, s možností dalšího nárůstu
Dlouhodobá spolupráce

Inzerent:
Ověřený uživatel Optimpuls s.r.o. | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 725 940 588
Email: info@optimpuls.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel