SKLADNÍK V ČESKÝCH VELENICÍCH

Inzerát č: P5703 | Vloženo: 06.11.2019 | Poslední aktualizace: 06.11.2019 13:13:51
DHL Express- nabídka práce SKLADNÍK V ČESKÝCH VELENICÍCHFirma:DHL Express
Volné pracovní místo: Jindřichův HradecMísto práce:České Velenice, Jindřichův Hradec
Volné pracovní místo: SKLADNÍK V ČESKÝCH VELENICÍCH - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK V ČESKÝCH VELENICÍCH - Jindřichův HradecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK V ČESKÝCH VELENICÍCHEmail:jan.socha@dhl.com
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK V ČESKÝCH VELENICÍCHTelefon:+420 721 009 166
Další údaje o pozici: SKLADNÍK V ČESKÝCH VELENICÍCHDalší údaje:Jan Socha

Popis pracovní pozice:
Hledáte práci, kde si Vás budou vážit? Rádi byste pracovali pro společnost, která Vám poskytne odpovídající
zázemí, dá Vám jistotu stabilního příjmu i zaměstnání? To vše a mnohem více Vám můžeme nabídnout u
nás, ve společnosti DHL Express, divize Freight.

Pro pracoviště společnosti DHL Express, divize Freight, v Českých Velenicích hledáme nové kolegy na pozici
SKLADOVÝ OPERÁTOR.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
Obsluha manipulační techniky.
Manipulace se zbožím na skladě.
Nakládka a vykládka zboží.

Požadujeme:
Spolehlivost, zodpovědnost.
Ochotu pracovat ve směnném provozu.
Čistý trestní rejstřík.
Dobrý zdravotní stav.
Průkaz na VZV výhodou, praxe ve skladu taktéž.

Nabízíme:
Práce ve stabilní mezinárodní společnosti.
Výplata do 6. dne v měsíci.
Půlroční prémie.
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1.610 Kč čistého ke mzdě navíc).
25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna.
Výhodné tarify mobilních operátorů pro Vás i Vaše blízké.
Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
Osobní balíčky (prací prášek, káva, čaj, aj.)
Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste se o práci u nás ucházeli? Pak už zbývá jediné - pošlete nám svůj
životopis!

Ověřený uživatel DHLExpress | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 739 545 191
Email: katerina.tesarova@dhl.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel