DHL Kurýr - dlouhodobá brigáda v Liberci

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.- nabídka práce DHL Kurýr - dlouhodobá brigáda v LiberciFirma:DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Liberec, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: DHL Kurýr - dlouhodobá brigáda v Liberci - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: DHL Kurýr - dlouhodobá brigáda v Liberci - Liberecký krajPlat:130,-Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: DHL Kurýr - dlouhodobá brigáda v LiberciEmail:katerina.tesarova@dhl.com
Kontaktní telefon na pozici: DHL Kurýr - dlouhodobá brigáda v LiberciTelefon:+420 739 545 191

Popis pracovní pozice:
* Doručování a vyzvedávání zásilek našich klientů v Libereckém kraji.
* Práce ve směnách 10:00-17:30 v době nepřítomnosti stávajících zaměstnanců (nutná flexibilita při
plánovaní směn po celý rok, nejedná se o krátkodobou brigádu).
* Výborný kolektiv, na který je spolehnutí.
* Stabilita a prestiž jedničky na trhu přepravy expresních zásilek.

Požadujeme:
* Baví tě řídit?
* Jsi rád/a mezi lidmi?
* Chceš být součástí mezinárodní firmy?
* Chceš za svoji dobrou práci i dobrou odměnu?

Pokud jsi odpověděl/a na tyto otázky kladně, tak jsi ten pravý/á...

Nabízíme:
* K dohodě o pracovní činnosti ti nabídneme i řadu benefitů: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, slevové
programy, Cafeterii, účast na vzdělávacích akcích i těch neformálních.

Ověřený uživatel DHLExpress | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 739 545 191
Email: katerina.tesarova@dhl.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel