Řidič retraku, 130Kč/h čistého, ubytování, zálohy

Optimpuls s.r.o.- nabídka práce Řidič retraku, 130Kč/h čistého, ubytování, zálohyFirma:Optimpuls s.r.o.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Úžice, Mělník
Volné pracovní místo: Řidič retraku, 130Kč/h čistého, ubytování, zálohy - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Řidič retraku, 130Kč/h čistého, ubytování, zálohy - MělníkPlat:130,-Kč/hodinu čistého
Kontaktní email na pozici: Řidič retraku, 130Kč/h čistého, ubytování, zálohyEmail:jana.pohlova@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič retraku, 130Kč/h čistého, ubytování, zálohyTelefon:727871843
Další údaje o pozici: Řidič retraku, 130Kč/h čistého, ubytování, zálohyDalší údaje:Jana Nová

Popis pracovní pozice:
Do skladu s pneumatikami v Úžicích hledáme vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ RETRAKU. Jedná se o práci v
pohodovém kolektivu a volnými víkendy. Důležité jsou pro nás zkušenosti, nikoliv platné řidičské
oprávnění, pokud tedy máte zkušenosti a chuť stát se členem našeho týmu, kde panují pravidla fér jednání,
ozvěte se! Kromě záloh 2x týdně - v úterý a v pátek, též nabízíme ubytování, které je částečně
hrazeno zaměstnavatelem. Nepotřebujete tedy nic kromě zkušeností a chutí pracovat!

Požadujeme:
praxi na RETRAKU, oprávnění vítáno, nikoliv podmínkou
18+
Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci
Volné Víkendy
Prac.doba 7:00-19:00
Možnost týdenních záloh (út a pá)
Nástupní plat 130,- čistého/hod
Ubytování částečně hrazeno zaměstnavatelem

Inzerent:
Ověřený uživatel Optimpuls s.r.o. | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 725 940 588
Email: info@optimpuls.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel