Skladový operátor Notino v Rajhradě

Notino s.r.o.- nabídka práce Skladový operátor Notino v RajhraděFirma:Notino s.r.o.
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Rajhrad, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Skladový operátor Notino v Rajhradě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladový operátor Notino v Rajhradě - Jihomoravský krajPlat:20000-24000
Kontaktní email na pozici: Skladový operátor Notino v RajhraděEmail:jan.glabazna@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladový operátor Notino v RajhraděTelefon:734783439

Popis pracovní pozice:
Proč právě Notino? Jsme moderní česká firma se stabilním zázemím, která působí ve 24 zemích po celé
Evropě.
Zakládáme si na férovém přístupu, kolegialitě a přátelské atmosféře na pracovišti.
Jako součást Notina můžeš čerpat mnoho benefitů, rozvíjet to, v čem vynikáš a zároveň mít prostor na svůj
osobní život.

S námi si vybereš, co tě baví
• Jedná se o různorodou manuální práci ve skladě v Rajhradě.
• Do práce tě dovezeme zdarma firemním autobusem z Moravského Krumlova, Pohořelic a Brna.
• Na pracovní postupy tě kvalitně zaškolí náš tým školitelů.
• U nás budeš pracovat s moderní technikou, která ti práci hodně ulehčí.
• Spolupráce je možná na HPP, ale i brigádu (brigádníci mají flexibilní plánování směn, podle svých
časových možností, školního rozvrhu, nebo dalších pracovních povinností).
• Jako HPP pracuješ na dvě směny (dva týdny za sebou ranní, pak týden odpolední).

Požadujeme:
Ukaž nám svůj Talent
• Zodpovědnost máš v krvi a práce tě baví.
• Chceš se učit novým věcem.
• Ovládáš alespoň základy práce na PC.

Chceš více ovlivnit chod skladu?
• Hledáme také uchazeče na specializované funkce, které mají zodpovědnost za provoz skladu, jako je řidič
VZV, koordinátor vychystávání zakázek, koordinátor naskladňování zboží, kontrolor kvality, atd.

Nabízíme:
Odměníme tě řadou benefitů
• Nástupní plat 20 000 Kč včetně osobního ohodnocení.
• Po 3 měsících 22 000 Kč včetně osobního ohodnocení.
• Mimořádný bonus za kvalitu a produktivitu až 10 000 Kč.
• Odměna 18 000 Kč ke každému ročnímu výročí v Notinu.
• Stravenky v hodnotě 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem (tedy za rok až 20 000 Kč navíc).
• Odměnu za doporučení nového kolegy 5000 Kč.
• Jednou za 3 týdny máš volný pátek.
• 2 dny zdravotního volna za rok.
• Slevu na produkty z našeho e-shopu, Multisport kartu a výhodný telefonní tarif.
• Kurzy angličtiny zdarma.
• Dotované jídlo a nápoje na pracovišti.
• Možnost kariérního růstu.
• Přátelský kolektiv a společné firemní akce, jako Notino BeerFest a Vánoční večírek.
• Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u jedničky na trhu.
• Možnost poslouchat hudbu na pracovišti ze své mp3ky nebo telefonu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Glabazňa | Brno - venkov , Brno
Telefon: 734783439
Email: jan.glabazna@notino.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel