Řidič servisního vozidla skupiny C

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.- nabídka práce Řidič servisního vozidla skupiny CFirma:TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Slaný, Kladno
Volné pracovní místo: Řidič servisního vozidla skupiny C - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič servisního vozidla skupiny C - KladnoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič servisního vozidla skupiny CEmail:prace@toitoi.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič servisního vozidla skupiny CTelefon:+420739338208
Další údaje o pozici: Řidič servisního vozidla skupiny CDalší údaje:Ivana Hořejší

Popis pracovní pozice:
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. hledá do svého týmu ŘIDIČE SERVISNÍHO VOZIDLA skupiny C pro pobočku ve
Slaném

Požadujeme:
řidičský průkaz C (nabízíme pomoc s rozšířením o skupinu E a se získáním Profesního průkazu)
praxe v řízení nákladního vozidla
vysoké pracovní nasazení
spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zázemí stabilní společnosti
odpovídající platové ohodnocení
náborový příspěvek 10.000 Kč
místo výkonu práce - Slaný
Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky od prvního dne výkonu práce, příspěvek na
důchodové a životní pojištění, kartu MultiSport pro každodenní bezplatné využití na vybraných
sportovištích, finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích

Ověřený uživatel TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. | Brno - město , Slaný
Telefon: 312525539
Email: horejsi@toitoi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel