Dispečer/ka dopravy - logistik

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Dispečer/ka dopravy - logistik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dispečer/ka dopravy - logistik - BenešovPlat:22 000,-
Kontaktní email na pozici: Dispečer/ka dopravy - logistikEmail:personalni@fiicz.com
Kontaktní telefon na pozici: Dispečer/ka dopravy - logistikTelefon:774741624
Další údaje o pozici: Dispečer/ka dopravy - logistikDalší údaje:Blanka Vrkočová

Popis pracovní pozice:
Požadujeme:
Uživatelskou znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, rozhodnost, komunikační schopnosti, zodpovědnost,
pečlivost, optimistické založení. Praxe výhodou.

Nabízíme:
Zázemí české expandující společnosti, zajímavou odbornou práci, finanční ohodnocení odpovídající
dosaženým výsledkům.

Inzerent:
Ověřený uživatel Blanka Vrkočová | Benešov , Benešov
Telefon: 774741624
Email: personalni@fiicz.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel