Řidič Skupiny B.

Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: Řidič Skupiny B. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič Skupiny B. - Celá ČRPlat:20 000 - 30 000,-Kč
Kontaktní email na pozici: Řidič Skupiny B.Email:info@lmdirect.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič Skupiny B.Telefon:+420776518618

Popis pracovní pozice:
Přepravní společnost LM DIRECT EUROPE s.r.o., přijme do svého kolektivu řidiče skupiny B pro doručování
expresních zásilek v rámci Evropy.

Sídlo firmy: SEDMDESÁTÁ 7055, 76001 , ZLÍN

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Vzdělání: vzdělání není podstatné

Jazyky: angličtina/němčina (základní dorozumívání v cizině)

Požadujeme:
• pracovitost
• spolehlivost
• samostatnost
• aktivní přístup
• orientaci v terénu
• proaktivní přístup k problémovým situacím

Nabízíme:
• zajímavou práci v rámci celé Evropy
• volné víkendy
• odpovídající finanční ohodnocení
• férové jednání

Inzerent:
Ověřený uživatel LM Direct Europe s.r.o. | Zlín , Zlín
Telefon: 776518618
Email: info@lmdirect.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel