Skladník/ce

asko a.s.- nabídka práce Skladník/ceFirma:asko a.s.
Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Uhřiněves, Praha 10
Volné pracovní místo: Skladník/ce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník/ce - Praha 10Plat:28 000 Kč/měsíčně
Kontaktní email na pozici: Skladník/ceEmail:lucie.zimova@asko-as.cz

Popis pracovní pozice:
Jsme česká rodinná firma, pracujeme týmově a zaměstnanec pro nás není jen osobním číslem. Klademe důraz na
100% etické a legální podnikání a také zodpovědný a uctivý postoj k našim obchodním partnerům i k sobě
navzájem.

Co od Vás očekáváme?

Hledáme samostatného a manuálně zručného kandidáta

Požadujeme:
• příjem zboží na sklad (kontrola množství a kvality, převoz a uložení zboží)
• výdej zboží (vyskladnění, kontrola, kompletace, předání zákazníkovi)
• skladování zboží (označení, uložení zboží, kontrola uskladněného zboží, udržování pořádku na
skladě)
• manipulace se zbožím pomocí VZV
• práce se scanerem
• jednosměnný provoz

Nabízíme:
• zázemí stabilní a zdravé české společnosti
• důkladné zaškolení a motivační mzdové ohodnocení - možnost přímo ovlivnit výši své mzdy
• zaměstnanecké výhody (zvýhodněné zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, stravenky, výhodný tarif
pro soukromý mobilní telefon, 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené)

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Zimová | Praha 10 , Uhřiněves
Telefon: +420 606 103 460
Email: zimova.lucie@seznam.cz