Skladník v Pilulka.cz

Pilulka Distribuce s.r.o.- nabídka práce Skladník v Pilulka.czFirma:Pilulka Distribuce s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:U Tabulky 3019, Praha
Volné pracovní místo: Skladník v Pilulka.cz - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník v Pilulka.cz - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Skladník v Pilulka.czEmail:kariera@pilulka.cz

Popis pracovní pozice:
Kdo jsme?

Pilulka distribuce je úspěšná, stabilní a rostoucí distribuční společnost léčivých přípravků a
provozovatel známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk.

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům ten nejlepší zákaznický servis a díky tomu nám již šestým rokem
roste počet objednávek a zákazníků. Proto potřebujeme další kolegy a kolegyně, kteří nám s naší prací
pomohou a posílí náš tým.

Náš moderní sklad se od půlky října bude nově nacházet v Horních Počernicích. Dostanete se k nám například
z konečné stanice metra B - Černý Most autobusem č. 220 přibližně za 6 minut.

Požadujeme:
Postačí nám základní vzdělání
Běžnou, uživatelskou práci s počítačem
Aby pro tebe manuální práce nebyla překážkou
Nepotřebuješ žádné velké vědomosti, vše tě rádi naučíme
Být zapálen do společné práce v dobrém kolektivu, ale být schopný pracovat i samostatně
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Práci na HPP
Zajímavé platové ohodnocení
Odměny za dobře odvedenou práci
Proplácení případných přesčasů
Speciální odměny za sezónní provoz
Pracovní doba na směny
Stravenky
Fyzicky nenáročná práce
Multisport karta
Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky
Možnost kariérního postupu
Pořádáme společné firemní akce
Přátelský kolektiv
Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj

Inzerent:
Ověřený uživatel Kariéra Pilulka | Praha , Praha - Vinoř
Telefon: 222 703 000
Email: kariera@pilulka.cz