Hledáme posily do skladů v Praze a okolí!

Optimpuls s.r.o.- nabídka práce Hledáme posily do skladů v Praze a okolí!Firma:Optimpuls s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Hledáme posily do skladů v Praze a okolí! - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme posily do skladů v Praze a okolí! - PrahaPlat:120,-
Kontaktní email na pozici: Hledáme posily do skladů v Praze a okolí!Email:sarka.pitrakova@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme posily do skladů v Praze a okolí!Telefon:727871843
Další údaje o pozici: Hledáme posily do skladů v Praze a okolí!Další údaje:Šárka Pitráková

Popis pracovní pozice:
Do skladů v Praze a okolí (P9, Nehvizdy, Úžice) hledáme posily na pozice:

skladník,
řidič VZV/NZV/retrak/,
picker (PDA čtečka),
vychystávání,
úklid,
kontrolor/ka kvality,
nárazové práce-házeč(peníze po směně),
balič,
štítkování,
eshop apod.

Pokud máte zájem, zasílejte emaily na níže uvedený kontakt, či zavolejte, podrobnosti k jednotlivým profesím
ráda sdělím při osobním pohovoru.

Požadujeme:
zkušenosti na obdobných pozicích výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:
Nabízíme:
mzda 100,- - 130,- Kč/hod (při nárazových brigádách možnost výplaty po směnách),
možnost UBYTOVÁNÍ částečně hrazeného zaměstnavatelem,
zálohy ÚT+PÁ,
svozy DO PROVOZŮ,
práce na DPP,
vhodné pro muže+ženy,
FÉROVÉ JEDNÁNÍ

Inzerent:
Ověřený uživatel Šárka Pitráková | Praha , Praha
Telefon: 727871843
Email: sarka.pitrakova@optimpuls.cz