Manipulant do skladu na nzv 120 - 130/hod s ubytováním

Optimpuls s.r.o.- nabídka práce Manipulant do skladu na nzv 120 - 130/hod s ubytovánímFirma:Optimpuls s.r.o.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hhora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Manipulant do skladu na nzv 120 - 130/hod s ubytováním - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Manipulant do skladu na nzv 120 - 130/hod s ubytováním - Kutná HoraPlat:120,-
Kontaktní email na pozici: Manipulant do skladu na nzv 120 - 130/hod s ubytovánímEmail:sarka.pitrakova@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manipulant do skladu na nzv 120 - 130/hod s ubytovánímTelefon:727871843
Další údaje o pozici: Manipulant do skladu na nzv 120 - 130/hod s ubytovánímDalší údaje:Šárka Pitráková

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu s cigaretami v Kutné Hoře.

Jedná se o velmi jednoduchou práci - zavážení palet pomocí NZV. Vychystávání zboží a příprava na
výrobu.

Pracovní doba: Po-Pá dvanáctihodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden (denní a noční směny).

Pro pracovníky máme zajištěné pěkné ubytování v místě. Možnost týdenních záloh.

Požadujeme:
Požadujeme:
zkušenost s obsluhou NZV výhodou,
spolehlivost,
samostatnost,
pečlivost.

Nabízíme:
Nabízíme:
120,- čistého/hod a po zapracování 130,-,
zálohy týdně - úterý+pátek,
ubytování částečně hrazené zaměstnavatelem,
týdenní zálohy,
práci na DPP.

Inzerent:
Ověřený uživatel Šárka Pitráková | Praha , Praha
Telefon: 727871843
Email: sarka.pitrakova@optimpuls.cz