Řidič/ka pro osobní přepravu osob s vlastním ŽL

Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Řidič/ka pro osobní přepravu osob s vlastním ŽL - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Řidič/ka pro osobní přepravu osob s vlastním ŽL - Plzeňský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič/ka pro osobní přepravu osob s vlastním ŽLEmail:hentzl@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič/ka pro osobní přepravu osob s vlastním ŽLTelefon:+420704459960

Popis pracovní pozice:
Zavedená společnost zabývající se transferní přepravou osob v ČR a do zahraničí, hledá do svého týmu nové
kolegy/ně. Uvítáme profesionální řidiče, ale i nováčky v oboru.

Požadujeme:
Vlastní ŽL, vlastní osobní vůz vyšší střední třídy, ŘP sk. B, min. věk 21 let a trestní bezúhonnost,
základní znalost AJ nebo NJ (domluvit se s klientem, profesionální a příjemné vystupování, praxe výhodou, ne
podmínkou.

Nabízíme:
Nadstandardní výdělky, práci v malém kolektivu s profesionálním přístupem,
pracovní dobu dle dohody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeněk Hentzl | Plzeňský kraj , Rozvadov
Telefon: 704459960
Email: hentzl@seznam.cz