Skladník s VZV - ČSO Litovice

SOUFFLET AGRO a.s.- nabídka práce Skladník s VZV - ČSO LitoviceFirma:SOUFFLET AGRO a.s.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Hostivice, Litovice, Praha
Volné pracovní místo: Skladník s VZV - ČSO Litovice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník s VZV - ČSO Litovice - PrahaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Skladník s VZV - ČSO LitoviceEmail:kzadnikova@soufflet.com
Kontaktní telefon na pozici: Skladník s VZV - ČSO LitoviceTelefon:+420702174295
Další údaje o pozici: Skladník s VZV - ČSO LitoviceDalší údaje:Kateřina Žádníková

Popis pracovní pozice:
příjem a výdej zboží: osiva (baleno ve vacích a pytlech), hnojiva a chemie dle výdejky/dodacího listu
nakládka/vykládka kamionu, dodávky
manipulace s VZV

Požadujeme:
platný průkaz na VZV výhodou (případně zajistíme školení/kurzy VZV)
samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
základní znalost programu SAP výhodou
časová flexibilita v období sklizně

Nabízíme:
zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
práci na hlavní pracovní poměr, na dobu určitou, s možností změny po roce na dobu neurčitou
motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvky na penzijní spoření

Inzerent:
Ověřený uživatel SOUFFLET AGRO a.s. | Prostějov , Prostějov
Telefon: +420602532165
Email: ahlouskova@soufflet.com