ŘIDIČ/KA TAXI

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: ŘIDIČ/KA TAXI - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: ŘIDIČ/KA TAXI - BenešovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ŘIDIČ/KA TAXIEmail:jitka-sucha@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŘIDIČ/KA TAXITelefon:+420 722412101
Další údaje o pozici: ŘIDIČ/KA TAXIDalší údaje:www.nikotaxi.cz

Popis pracovní pozice:
ZÁJEMCI Z BENEŠOVA A BLÍZKEHO OKOLÍ
Baví Vás řízení osobních aut? Pojďte pracovat pro NÁS!
Jsme firma poskytující taxislužby už téměř 25 let a hledáme nového kolegu/gyni - řidiče/ku vozidla TAXI na
dlouhodobou spolupráci pro Benešov a okolí

ZÁJEMCI Z BENEŠOVA A JEHO BLÍZKÉHO OKOLÍ

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE 722412 101 nebo SZ

Požadujeme:
- věk minimálně 22 let
- čistý TR
- praxe v řízení motorových vozidel
- slušný vzhled a vystupování
- znalost cizího jazyka výhodou, ne však podmínkou
- základní znalost Prahy výhodou

Nabízíme:
Nabízíme:
-práci na DPP ,dlouhodobá brigáda,přívýdělek k práci (vhodné k směnnému provozu,krátký/dlouhý dýden)
- pracovní příležitost ve stabilní firmě s dlouholetou zkušeností na trhu
-fyzicky nenáročná práce i pro ZTP
-pracovní doba dle domluvy

Inzerent:
Ověřený uživatel Jindřich Suchý | Benešov , Benešov
Telefon: 722412101
Email: jitka-sucha@seznam.cz